бойовики
3 червня відбулися важкі бої в Мар’їнці

Наступ на Мар’їнку, за задумом командування бойовиків, мав стати початком масштабного наступу в напрямку до Курахівської ТЕС. Такими даними володіє група «Інформаційний спротив», повідомляє її координатор Дмитро Тимчук у Facebook.

За його словами, з цією метою перед наступом у район Донецька бойовики перекинули два посилені «мотострілкові батальйони» (один – у Петровський район Донецька, другий – північніше) і танкову групу на додаток до раніше накопичених сил, а з початком наступу – ще одну артилерійську групу.

«Впродовж минулої доби в районі н.п.Мар’їнка й Красногорівка проявляли активність снайперські групи супротивника, які діють під прикриттям щільного стрілково-мінометного вогню, а також диверсійно-розвідувальні групи бойовиків», – пише Тимчук 8 червня. Після провального наступу в районі Мар’їнки 3 червня бойовики продовжують активні дії на низці напрямків уздовж лінії протистояння, зазначає він.

Нагадаємо, 3 червня відбулися важкі бої в Мар’їнці, бойовики зробили кілька спроб штурму, накривши місто масованим обстрілам із забороненого озброєння. Через широкомасштабний наступ бойовиків Збройні Сили України, попередивши всіх міжнародних партнерів, змушені були повернути з тилу відведену згідно з Мінськими угодами артилерію і застосувати її. У Генштабі ЗСУ зазначили, що українські військові дали ворогові відсіч. До 80 бойовиків були знищені, понад – поранені. Окупанти також втратили до 10 одиниць бронетехніки. З української сторони загинули четверо бійців, ще 39 – отримали поранення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ