На Донбасі активізувався місцевий криміналітет
На Донбасі активізувався місцевий криміналітет

У населених пунктах, контрольованих так званими «ЛНР» і «ДНР», почастішали випадки нападу місцевого криміналітету на російських найманців і військовослужбовців, які отримують істотну грошову винагороду за участь у бойових діях на Донбасі. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, у Луганську зафіксовано випадок збройного нападу на російського найманця (він отримав численні ножові поранення). Також місцеві «правоохоронці» розслідують факт нападу і пограбування російського офіцера, на якого напали невідомі, побили і відібрали «зарплату за 2 місяці».

У Луганську місцеві «органи МДБ ЛНР» розшукують групу «телефонних терористів» з числа проукраїнськи налаштованого населення. Ці невідомі тривалий час за телефонами, вказаними у відкритому доступі (довідкові, чергові тощо) проводять цілеспрямований тролінг і глумляться над «державними установами ЛНР».

На території, контрольованій «ЛНР» і «ДНР», «держоргани» терористичних організацій активно використовують податкову й нотаріальну бази даних для вчинення протиправних дій, зокрема, щодо майна громадян, змушених переселитися в інші регіони країни або за її межі. Новоявлені «чиновники» ведуть активну торгівлю даними про майно громадян, які цікавлять бойовиків та інший кримінальний елемент, зазначає Тимчук.

За заявами представників «влади» «ДНР» і «ЛНР», 2поступово вирівнюється» ситуація у сфері продовольчого забезпечення окупованих районів. Істотну роль у «виправленні ситуації» грають так звані «гуманітарні конвої» Ріната Ахметова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ