Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» доб’ється ухвалення парламентом необхідних рішень щодо встановлення обґрунтованих тарифів. Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко під час зустрічі з представниками профспілкових об’єднань України, передає прес-служба «Батьківщини».

У політсилі інформують, що під час обговорення теми необґрунтованості тарифу на газ, Юлія Тимошенко зазначила, що найголовніше завдання – дати максимум українського газу для потреб населення. За її словами, зокрема «Укрнафта» завжди віддавала весь свій газ населенню, «але зараз весь її газ уряд подарував одному з українських кланів – це абсолютно неправильно і дуже сильно б’є по людях».

«100% цього газу має йти на потреби населення. Коли уряд обраховував тарифи на все, вони брали за основу домішування імпортного газу по ціні 269,6 доларів за 1000 кубометрів, а сьогодні реально фактична вартість імпортованого газу 240 доларів – це суттєві гроші», – повідомила Тимошенко.

Парламентарка проінформувала, що наразі «Батьківщина» також домагається зменшення нормативу по тарифу на тепло: «Ми звернулись до всіх місцевих рад. По діючому закону вони можуть встановити норматив споживання на базі реальних обрахунків. До кінця червня будуть отримані реальні показники теплоспоживання. І тоді ми підемо до НКРЄКП і вимагатимемо, щоб вони поставили правильний норматив, і як наслідок, відкоригували тарифи».

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що у 2009 році уряд Юлії Тимошенко підписав документ з «Укрнафтою», що не дозволяє чинному Кабміну змінити керівництво компанії. Таку заяву Яценюка Юлія Тимошенко розцінила як спробу дискредитувати «Батьківщину».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ