Тимошенко- Яценюк
Тимошенко вимагає нового прем’єра і оновлений склад Кабміну: «Чинний уряд не зміг провести реформи і відмовитися від корупції»

Лідер політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що з’їзд партії, який стосуватиметься питань місцевих виборів, відбудеться в суботу, 12 вересня 2015 року. Як передає УНІАН, про це вона сказала під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, кого «Батьківщина» висуватиме у кандидати на посаду міського голови Києва.

«Ми будемо ухвалювати рішення одразу після проведення з’їзду. З’їзд у нас буде в суботу. Тому зараз поки що такого рішення немає», – сказала вона. Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше єдиним кандидатом від «Батьківщини» на посаду київського міського голови називали Володимира Бондаренка.

Також Тимошенко вважає, що після офіційного виходу Радикальної партії Олега Ляшка зі складу правлячої демократичної проєвропейської більшості координаторами коаліції мають бути представники фракцій «Блок Петра Порошенка» (БПП) або «Народний фронт» (НФ).

«Ні для кого не є секретом, що рішення коаліції ухвалюються на рівні двох найбільших фракцій, що навіть створена спеціальна група людей, яка складається з семи осіб, які ухвалюють рішення за весь парламент, за всю владу, за всю країну, а потім через ламання парламенту через коліно приводять ці рішення в життя. І саме тому «Батьківщина» на може дати своїх очільників для координації діяльності коаліції», – сказала Тимошенко і додала, що рішення формуються «за межами парламенту й за межами коаліції». Саме тому, на думку Тимошенко, очолювати коаліцію і координувати її роботу в парламенті мають представники двох найбільших фракцій.

Окрім мого, парламентській коаліції найближчим часом необхідно буде ухвалити рішення щодо змін персонального складу Кабінету міністрів України, вважає Тимошенко. «Чинний уряд, на жаль, не зміг провести ті реформи, які були потрібні, не зміг відмовитися від корупції, від співпраці з олігархічною системою, і сьогодні коаліції треба ухвалити рішення про зміну уряду», – наголосила Тимошенко.

Читайте: «Вбивчі» результати соцопитування: майже половина українців вважає, що реформи дорівнюють нулю

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ