Тимошенко
На думку Тимошенко, нинішній уряд і консервація влади можуть спровокувати вибух в суспільстві

Партія «Батьківщина» та антикорупційний рух Валентина Наливайченка об’єднують свої сили задля відставки уряду та недопущення нової революції. Про це політики заявили на спільній прес-конференції у Києві у п’ятницю, передає УНІАН.

«Наші команди твердо стоять на необхідності якомога швидшої відставки уряду. Після того ми зобов’язані зробити все можливе, щоби сформувати новий технічний уряд, але якщо цього не вийде – наша спільна команда наполягатиме на дострокових виборах», – заявила Тимошенко. На її думку, нинішній уряд і консервація влади можуть спровокувати вибух в суспільстві.

Також Наливайченко та Тимошенко виступили за зміни до Конституції.

«Ухвалення нової принципово іншої, сучасної Конституції України. Нова Конституція повинна принципово відрізнятися всіма складовими договору громадян України і влади», – лідер «Батьківщини».

За пропозицією Тимошенко та Наливайченка, новий Основний Закон країни має розробити суспільство, об’єднавшись у Громадську національну асамблею.

Крім того, політики розкритикували дії влади щодо Росії. Зокрема, на їх думку, для боротьби з РФ не використано цілу низку дієвих невійськових заходів. Причина полягає у «клановій змові».

За словами Тимошенко, «в нас досі не ратифікований Римський статут, у нас досі не проведена інвентаризація всієї по суті окупованої і узурпованої державної власності, яка знаходиться в Криму і на Донбасі. У нас не подано позови на власність Росії на територіях інших держав і не арештовано її майно як сатисфакцію», – наголосила вона.

При цьому вона підкреслила, що «під керівництвом і під патронатом вищих керівників держави іде чорна торгівля з окупованими територіями і на цьому заробляють статки». Тимошенко підкреслила, що це відбувається через кланову політичну змову, в котрій задіяні і російські клани, і потужні міжнародні клани, і українські клани.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ