Тимошенко розкритикувала авторів держбюджету, не читавши документ
Тимошенко розкритикувала авторів держбюджету, не вивчивши документ

Журналісти 24 зауважили, що лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила авторів держбюджету в обмані, навіть не прочитавши документ.

Не ознайомившись із текстом проекту Державного бюджету України на 2017 рік, під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій і комітетів ВРУ Тимошенко звинуватила його авторів в обмані.

Очільниця «Батьківщини» заявила, що нардепи не могли прочитати цей проект, оскільки вона перевіряла, чи доступний він для прочитання на сайті Верховної Ради. За її словами, документ відкрився лише за кілька хвилин до початку погоджувальної ради.

«Тільки за хвилину до погоджувальної ради відкрили цей бюджет. Кому цей обман потрібен? Та й сам бюджет є повним обманом, бо немає ніякого економічного зростання. Бо надуті падінням курсу гривні показники бюджету, і інфляція, яка абсолютно помилкова, врахована в макропоказниках», – наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, Інформаційний акцент повідомляв, що згідно з результатами опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка та центром «Соціальний моніторинг», серед тих, під час президентських виборів 19,5% проголосували би за Порошенка, 19,4% – за Тимошенко, 13,5% – за Садового.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ