Тимошенко
Опозиція може складатися з «Батьківщини», «Радикальної партії», «Народного контролю» і «Волі»

Лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про об’єднання опозиційних партій проти влади. Про це повідомляє Українська правда.

«Об’єднана опозиція може складатися з «Батьківщини», Радикальної партії, «Народного контролю», який очолює Дмитро Добродомов, партії «Воля», яку очолює Дерев’янко», – сказала вона.

За її словами, поки що до них не долучилася «Самопоміч», однак переговори тривають.

«Отака політична карта. Опозиція мусить об’єднатися, зокрема, з позапарламентськими опозиційними силами і починати об’єднувати країну для протистояння терору, який чинна влада розпочала проти українського народу», – сказала Тимошенко.

При цьому вона наголосила, що проти опозиції починаються репресії від НАБУ і ГПУ.

«Починаються репресії проти опозиції. Зараз заряджені всі силові структури від НАБУ, спеціальних прокурорів, ГПУ, СБУ, Міністерства внутрішніх справ. Вони заряджені на полювання за опозицією. Те, що ви будете бачити, –  це якраз демонстрація до повернення часів режиму Януковича», – вважає Тимошенко.

Як повідомляв Інформаційний акцент, народні депутати від «Радикальної партії» оголосили у Верховній Раді сидячий страйк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зранку 6 липня під будівлями ВР та Кабміну почалася Всеукраїнська акція профспілкових об’єднань, спрямована проти підвищення комунальних тарифів.

5 липня фракції «Батьківщини», «Радикальної партії», а також свободівці й окремі позафракційні народні депутати заявили про початок безстрокового блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти щодо тарифної політики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ