Ляшко
Ляшко ініціював збір підписів щодо імпічменту Порошенка після «офшорного скандалу»

Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко не вірить в можливість імпічменту президента Петра Порошенка. Проте, про всяк випадок, вирішила відкликати свій підпис під документом авторства «радикалів» Олега Ляшка, передає Інтерфакс-Україна.

Керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко, який збирає підписи для того, щоби запустити процедуру імпічменту глави держави, заявив, що п’ять народних депутатів вже відкликали свої підписи під ініціативою.

«Змушений з жалем констатувати, що спочатку підписалися, а потім відкликали свої підписи народні депутати Дубінін і Батенко. Це «УКРОПівці», – повідомив Ляшко.

«Також свої підписи відкликали Тимошенко, Абдулін і Немиря. Коли я запитав «Чому?», Юля сказала, що з цієї затії все одно нічого не вийде», – поскаржився Ляшко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у результаті витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як впливові люди та політики використовують офшори, щоби сховати своє багатство. У документах фігурує й ім’я українського президента Петра Порошенка.

Після оприлюднення розслідування лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту Порошенка.

Згодом у Радикальній партії заявили, що зібрали вже 51 підпис під ініціативою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ