Тимошенко заявила, що не вірить жодному слову жодного уряду
Тимошенко заявила, що не вірить жодному слову жодного уряду

Фракція «Батьківщина» залишиться у переговорному процесі про створення нової коаліції лише за умови першочергового голосування за законопроекти, які чітко врегульовують ситуацію в країні. Такий ультиматум висунула лідер фракції Юлія Тимошенко, пише Українська правда.

«Ми не віримо жодному слову жодного уряду, жодному слову депутатських фракцій, керівників держави, бо скільки разів нам уже казали, що все буде зроблено, а потім нічого не відбувалося. Тому ми поставили умову – спочатку ухвалюються певні законопроекти, які були названі, ці законопроекти внесені до ВР. Більшість з них пройшли вже комітети», – пояснила Тимошенко.

Вона також перерахувала вимоги фракції.

Зокрема, йдеться про підтримку середнього і малого бізнесу, наведення ладу з соціальною політикою, зниження тарифів, а саме – ренти на газ, а також ухвалення комплексу питань у аграрному секторі.

«Якщо є добра воля міняти стратегію соціально-стратегічного розвитку, це треба голосувати. А нам говорять: спочатку ввійдіть в коаліцію, а потім подивимося, що робити. Такі фокуси більше не пройдуть», – додала Тимошенко.

Тим часом 29 березня під час засідання Верховної Ради було оприлюднено заяву, згідно з якою Радикальна партія Олега Ляшка відкликала свої підписи під коаліційною угодою.

Як відомо, у коаліцію «Європейська Україна» спершу входили фракції 5 партій, але пізніше депутати «Самопомочі», «Батьківщини» й Радикальної партії заявили про вихід із неї. Однак заяви про вихід із коаліції від соратників Ляшка досі не оприлюднили.

Тепер у чинній коаліції офіційно немає 226 депутатів, що унеможливлює її функціонування.

У випадку, якщо нову коаліцію не сформують упродовж 30 календарних днів, президент має право розпустити Верховну Раду й оголосити дострокові парламентські вибори.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Петро Порошенко під час зустрічі із депутатами фракції БПП заявив, що від призначення нового уряду залежить, чи отримає Україна 1 млрд. доларів кредитних гарантій від США та 3 млрд. доларів від МВФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ