Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко визнала ефективними мітинги під Нацбанком, організовані партією «За життя». Таку думку висловив експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спиридонов, передає канал 112.

«15 листопада в ефірі центрального телеканалу лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про свою підтримку мітингу під НБУ, який організував Вадим Рабінович. Вона повідомила, що присутні люди захищають свої права, більш того, вона заступилася за Надію Савченко, яка брала участь у цьому мітингу», – заявив Спиридонов.

Тимошенко стверджує, що у вівторок на вулицю виходили справжні вкладники банків.

«Скажіть, будь ласка, якби люди вийшли за гроші, чи підписував би президент у своєму кабінеті в такому прискореному режимі законопроект про задоволення вимог вкладників банку «Михайлівський»? Ніколи, якщо б там були проплачені люди», – сказала лідер фракції «Батьківщина». Також Тимошенко назвала ухвалення законопроекту щодо виплат коштів вкладникам банків «перемогою людей». Спиридонов відзначив, що такі публічні заяви свідчать про те, що Юлія Тимошенко так чи інакше визнає ефективність демонстрацій під Нацбанком.

«Можна припустити, що в разі потреби вона може приєднатися до протестів, які ініціював Вадим Рабінович і партія «За життя», адже саме вони почали мітинги з 8-го листопада, пізніше приєдналися й інші», – повідомив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ