Микола Давидюк
Микола Давидюк

Це вже не перша заява Тимошенко про те, що вона буде переходити в опозицію. Не отримавши самореалізацію в новому Кабміні, вона взяла курс на дострокові вибори. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк, коментуючи рішення парламентської фракції «Батьківщина» перейти в опозицію.

За словами політолога, Тимошенко готова навіть підіграти Москві, аби повернути свій втрачений рейтинг.

«Вона намагається дещо пришвидшити оголошення самих виборів. Тимошенко сьогодні готова дестабілізувати ситуацію, щоби здобути більші рейтинги, і зрозуміло вже – в новій коаліції нав’язувати свою політику. Дострокові вибори вигідні Кремлю, адже це дає їм змогу завести в новий парламент своїх симпатиків та політичних представників», – пояснив експерт.

Коментуючи заяву партії «Батьківщина» про перехід у так звану демократичну опозицію, Давидюк підкреслив, що вони таким чином намагаються виокремити себе серед інших: «Політичний електоральний креатив у виконанні українських політиків дуже часто виглядає смішно. Тимошенко намагалася виокремити себе від «Опозиційного блоку» – ті начебто не демократична опозиція, а ця буде демократичною. Насправді нічим вони не виокремляться і нічого, крім критики, не зможуть зробити».

Нагадаємо, лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про перехід її політичної сили до парламентської опозиції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ