Тимошенко оприлюднила декларацію про доходи
Тимошенко оприлюднила декларацію про доходи

На сайті Верховної Ради оприлюднено декларацію про доходи лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, в якій зазначається, що торік сума сукупного доходу Тимошенко із джерел в Україні склала 75 тис. 616 грн. – це заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

Разом із тим, задекларовані доходи, одержані (нараховані) з джерел за межами України (Чеська Республіка) членами сім`ї Тимошенко, в сумі 138 тис. дол.

Тимошенко у власності, згідно з декларацією, не має автомобілів, натомість у членів її сім’ї – їх три: Mercedes Benz GL 350 (не вказано рік випуску), ГАЗ 14 «Чайка» 4250 куб. см, 160 кВт (1983 рік випуску), CDL 2987 куб. см, 190 кВт (2014 року випуску).

У декларації вказано, що Тимошенко орендує житловий будинок площею 588 кв. метрів, але не вказано суму плати за оренду. Крім того, вказано квартиру площею 59.4 кв. метри і зазначено, що йдеться про «право на користування».

Також, згідно з декларацією, Тимошенко має вклад в АТ «Ощадбанк» в сумі 485 тис. 971 грн. А члени її сім’ї мають вклади в сумі 2 989 650 у «Фідобанку».

Крім того, розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації становить 1 млн. 178,99 тис. грн. у ТОВ «Геофорс», ТОВ «Фармасепт», ТОВ «Проект А», ТОВ «Євразійський торговий дім», ТОВ «Агросоюз фінекс», ТОВ «Леді Ю», ТОВ «Деосепт», ТОВ «Радекс-Трипілля», ТОВ «Радекс-груп».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ