Тимошенко за рік заробила лише 75 тис. гривень

Тимошенко оприлюднила декларацію про доходи
Тимошенко оприлюднила декларацію про доходи

На сайті Верховної Ради оприлюднено декларацію про доходи лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, в якій зазначається, що торік сума сукупного доходу Тимошенко із джерел в Україні склала 75 тис. 616 грн. – це заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

Разом із тим, задекларовані доходи, одержані (нараховані) з джерел за межами України (Чеська Республіка) членами сім`ї Тимошенко, в сумі 138 тис. дол.

Тимошенко у власності, згідно з декларацією, не має автомобілів, натомість у членів її сім’ї – їх три: Mercedes Benz GL 350 (не вказано рік випуску), ГАЗ 14 «Чайка» 4250 куб. см, 160 кВт (1983 рік випуску), CDL 2987 куб. см, 190 кВт (2014 року випуску).

У декларації вказано, що Тимошенко орендує житловий будинок площею 588 кв. метрів, але не вказано суму плати за оренду. Крім того, вказано квартиру площею 59.4 кв. метри і зазначено, що йдеться про «право на користування».

Також, згідно з декларацією, Тимошенко має вклад в АТ «Ощадбанк» в сумі 485 тис. 971 грн. А члени її сім’ї мають вклади в сумі 2 989 650 у «Фідобанку».

Крім того, розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації становить 1 млн. 178,99 тис. грн. у ТОВ «Геофорс», ТОВ «Фармасепт», ТОВ «Проект А», ТОВ «Євразійський торговий дім», ТОВ «Агросоюз фінекс», ТОВ «Леді Ю», ТОВ «Деосепт», ТОВ «Радекс-Трипілля», ТОВ «Радекс-груп».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ