Тимошенко
Тимошенко вважає, що Кремль може використати новий Майдан для захоплення влади в Києві

Кремль може використати новий Майдан для захоплення влади в Києві. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявила лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Якщо зараз частина людей захоче підняти Майдан (ваше право скористатися правом зборів), але цим може скористатися Кремль, тому що вже в Києві є люди, які делеговані сюди сьогодні агресором … Вони можуть організовувати Майдан, влитися в цей Майдан, і це єдиний шлях, як Кремль може взяти владу в Києві», – зазначила Тимошенко.

За її словами, у суспільства повинні бути цивілізовані та зрозумілі інструменти для зміни влади достроково. «Це завдання нової демократичної влади в парламенті – ухвалити необхідні закони, зміни до Конституції, щоби не довелося проливати кров на майданах, щоби не треба було піднімати революції, а щоби можна було змінити владу достроково цивілізованим, демократичним шляхом», – зазначила нардеп.

Тимошенко заперечує можливість виходу її фракції з парламентської коаліції. «Ми не вийдемо з коаліції, ми не бачимо альтернативи коаліції», – сказала Тимошенко та наголосила, що фракція продовжить ту політику, яку проводить і на сьогодні, тому що в складі коаліції вона може діяти більш ефективно.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пропонує вийти з коаліції тим фракціям, які виступають у ролі опозиції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ