ty-moshenko-vru
Тимошенко виступає за перезавантаження влади

Фракція «Самопоміч» змовилась із пропрезидентським «Блоком Петра Порошенка», щоби глава держави залишив вплив на Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у царині енергетики та комунальних послуг. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, передає прес-служба партії.

Голова фракції прокоментувала журналістам в кулуарах парламенту ухвалення у першому читані Закону «Про ринок електричної енергії України» та ухвалення в цілому Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:  «Сьогодні протягнули Закон про залежну на 100 відсотків від Президента НКРЕКП. Більше того, «Самопоміч» змовилася з «БПП», щоби Президент залишив вплив на комісію, дали шість місяців цій комісії працювати на чолі з корумпованим Вовком. Ми були категорично проти цього!».

Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» була за те, щоби негайно прибрати склад НКРЕКП, оскільки «членів Нацкомісії судити треба і притягувати до кримінальної відповідальності».

Депутат пояснила, що саме НКРЕКП встановлює тарифи на тепло, холодну і гарячу воду і фактично «сконцентрувала суму майже трильйон гривень, що є більше, ніж доходи держбюджету».

Також Голова фракції звернула увагу, що згідно з ухваленим законом, комісія, її склад та голова – тепер повністю залежні від Президента.

«Коли ця комісія працює в інтересах кланів – через Президента та його маріонетку Вовка на чолі комісії – то клани виставляють людям ціни на імпортований газ у 285 дол. за тисячу кубометрів. Водночас ціна на імпортований газ, якщо його отримувати за прямими контрактами, складає 140 дол. США, а український газ коштує 82-85 дол. з урахуванням усіх податків», – пояснила політик.

З огляду на це, як стверджує лідер «Батьківщини», НКРЕКП прямо впливає на життя людей.

«Якщо ця комісія залежна від кланів, то вона встановлює людям завищені тарифи, а клани отримують надприбутки в трильйони гривень», – наголосила вона.

У зв’язку з цим Тимошенко бачить лише один шлях для відновлення соціальної справедливості – перезавантаження влади: «Або українці будуть вимагати перезавантаження влади, або влада щодня буде знущатися над ними, прикриваючи це словом «реформи». Міжнародна спільнота вимагає від української влади реальних реформ, а вона робить фейкові реформи, які люди відчувають за рівнем життя».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ