6AABC83C-544E-4C07-B8D3-8245D174CB84_mw1024_mh1024_s
Група осіб 17 липня захопила будівлю полку поліції в Єревані

У столиці Вірменії пройшов марш руху на підтримку озброєних опозиціонерів, які захопили будівлю полку патрульно-постової служби, інформує DW.

Кілька тисяч осіб зібралися 25 липня на мітинг неподалік від захопленої будівлі, потім пройшли центральними вулицями Єревана, закликаючи людей приєднуватися до них.

За даними єреванській поліції, ввечері того ж дня радикали спалили на прилеглій до захопленої будівлі вулиці два поліцейських автомобіля.

24 липня члени угруповання спалили поліційний мікроавтобус, а потім підпалили автомобільні покришки, в які були закладені патрони, що створило «реальну загрозу для мешканців прилеглих будинків», підкреслюється в поліцейському повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на відділення полку патрульно-постової служби в Єревані напали 17 липня. При цьому був убитий поліцейський і поранені чотири людини. Озброєні люди взяли в заручники сімох людей і вимагали звільнення координатора опозиційної організації «Установчий парламент» Жірайра Сефіляна, заарештованого за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї.

Із захопленої будівлі поліції згодом звільнили всіх заручників. Крім того, опозиціонери зажадали відставки влади країни і формування нового уряду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ