firtash
ТОВ «Титанові інвестиції» фактично є підрозділом «Кримського Титана»

Компанія «Титанові інвестиції» українського бізнесмена Дмитра Фірташа, яку він зареєстрував у Москві, щоби зберегти активи, опинилась у санкційному списку України. Про це пише liga.net.

Після анексії Криму Фірташу довелося підлаштовуватися під російське законодавство. Бізнесмен вирішив перенести частину бізнесу в Росію. ТОВ «Титанові інвестиції» фактично є підрозділом «Кримського Титана».

Сам «Кримський Титан» перереєструвався в Києві та був перейменований на «Юкрейніан Кемікал Продактс». Найімовірніше, санкції були запроваджені через регулярні поставки ТОВ «Титанові інвестиції» української сировини (ільменіту) на адресу кримських активів Фірташа, пише видання.

Нагадаємо, Фірташу в Україні належить ТОВ «Валки-Ільменіт». Ця компанія продає ільменіт для компанії «Титанові інвестиції», яка, в свою чергу, завозить його в Крим, зокрема, через порт Кавказ.

Головою ТОВ «Титанові інвестиції» є громадянин Росії Алєксандр Ємелін – давній знайомий Фірташа. Раніше він працював в таких компаніях бізнесмена як Euronit Kereskedelmi, Зангас-НГС, С Cronos Im-Ex.

Компанії обмежили торгові операції, призупинили транзит ресурсів і перевезень.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 18 жовтня президент Петро Порошенко підписав указ, яким продовжив санкції щодо росіян і російських компаній.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ