ca7e09eacf1ae34bc819d495c5adfed9
30 вересня відбувся З’їзд «Свободи» з нагоди 25-ліття партії

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок підписав наказ про мобілізацію українців до лав партії. Про це повідомляє прес-служба політсили.

30 вересня 2016 року відбувся урочистий З’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з нагоди 25-ліття партії.

«Мета, заради якої ми почали свій шлях 25 років тому, за яку поклали свої життя наші побратими і посестри, хоча і значно наблизилась, але ще не досягнута (…) Тому я оголошую мобілізацію. Ми мусимо, як сказав Степан Бандера, дійти до кожного українця, помножити наші лави. Бо кожен українець, залучений до «Свободи», збільшує наші сили і підточує їхні. Для нас це єдиний шлях перемогти», – заявив голова націоналістів.

Під час з’їзду лідер «Свободи» підписав наказ усім місцевим організаціям упродовж місяця провести публічні відкриті збори до 25-ліття об’єднання й закликати українців приєднуватися до лав партії; впродовж місяця організувати масові мобілізаційні акції щодо соціального і національного захисту українців; «Легіону Свободи» – провести з’їзд, активізувати роботу в молодіжному і студентському середовищах.

«Перша всеукраїнська контрольна акція – 14 жовтня. Наш традиційний марш – на Покрову, в День захисника України. Тепер це не просто марш УПА – це марш слави усіх наших героїв. Нагадаю, що саме в переддень Покрови, 25 років тому, відбувся установчий з’їзд нашої політичної сили. Тож не присоромимо слави «Свободи»! Бо є «Свобода» – буде Україна!», – наголосив Олег Тягнибок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ