Справа проти «Свободи» була «шита білими нитками»
Лідер «Свободи» Олег Тягнибок

Лідер партії «Свобода» вважає українську владу не національною, а такою, що «відверто плює на національні почуття корінної нації». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він перерахував випадки, коли, на його думку, можновладці знехтували гідністю українців: «Це коли «адвокат України в Європі» Польща, користуючись безхребетністю і колінопоклонством влади в Україні, ловить момент і ухвалює принизливе рішення проти українців. Це коли влада толерує поведінку глави Нацполіції грузинки Деканоїдзе, яка показово не розмовляє державною мовою, більше того – дозволяє собі наказувати українцям не бути націоналістами. Це коли Президент Ізраїлю в присутності найвищого керівництва держави отримує головну трибуну країни для того, щоби під овації служок олігархів принизити українців, звинувативши нас у геноциді».

Лідер націоналістів закликав не терпіти «неукраїнську владу пристосуванців і бариг».

Нагадаємо, 27 вересня президент Ізраїлю Реувен Рівлін під час виступу у Верховній Раді заявив, що українці та ОУН були пособниками масових вбивств близько 1,5 мільйона євреїв. «У Бабиному Яру (…) багато з пособників злочинів були українцями. І з-поміж них особливо вирізнялися бійці ОУН», – заявив він.

Читайте: Президент Ізраїлю плюнув українцям у душу – голова ОУН

БЕЗ КОМЕНТАРІВ