Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок на своїй сторінці у Facebook закликав українську владу припинити демагогію та негайно заборонити транзит російських фур територією України.

Націоналіст констатував, що після того, як Польща не продовжила угоду з Росією про транзит великогабаритного транспорту – фури країни-агресора масово перетинають білорусько-український кордон на Волині і прямують транзитом на Закарпаття на українсько-угорський та українсько-румунський кордони.

«Владо, а то нічого, що Польща не пускає московські фури, а Україна, проти якої Москва веде війну, спокійно дозволяє країні-агресору користуватися нашою територією і розбивати наші дороги», – риторично запитав Тягнибок.

Він також повідомив, що активісти «Свободи» із Закарпаття, Волині і Буковини вже долучилися до блокади російських фур: «Але така акція має розповсюдитися на всі західноукраїнські прикордонні області. Уряд! Досить демагогію розводити – перед відставкою хоч добре діло зробіть – негайно забороняйте транзит московських фур територією України, діючи в інтересах України. Годі заплющувати очі на проблему, підігруючи Кремлю і годуючи окупанта!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ