Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

«Трагедія 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України була вигідна лише нинішній владі, яка будує диктатуру і, прикриваючись красивими гаслами «ухвалення нової Конституції», готується йти путінським сценарієм» – заявив 4 вересня перед допитом у міліції лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок.

Як передає кореспондент видання Інформаційний Акцент, після допиту в Слідчому управлінні ГУ МВС Тягнибок повідомив журналістам, що запитання, які йому ставили слідчі, мали очевидну упередженість і створюють враження про певне політичне замовлення.

За його словами, «те, що відбувається після 31 серпня, не є чесним розслідуванням, а є продовженням злочину. Аваков, вочевидь, як представник політсили, якій опонує «Свобода», одразу – без слідства й суду – «призначив винних». З цього приводу ми вже подали відповідні звернення і готуємо позови до суду щодо порушення наших конституційних прав. Вважаємо, що політичне переслідування «Свободи» нині є абсолютно очевидним. Якщо суспільство нині не реагуватиме на такі маніпуляції й зловживання влади, яка використала кров, аби прикрити свою зраду, ухваливши в першому читанні зміни до Конституції, – ми скотимося до катастрофи!».

Тягнибок наголосив, що ніколи не був і не є терористом: «Все це брехня, наклепи та намагання розправитися зі мною, з моїми політичними побратимами та зі «Свободою» як політичною силою, що говорить правду та захищає права громади».

Як передав наш кореспондент, «свободівцям» Юрію Сиротюку та Ігорю Швайці після допиту було оголошено підозру. Відтак сьогодні мають відбутися судові засідання і обрання запобіжного заходу.

«Я горджуся тим, що першим ув’язненим цього режиму буде не якась падлюка Єфремов, а будемо ми – українські націоналісти. Треба – 25 років відсидимо, але цей режим більше року не проіснує. Ми не боїмося, бо це чиста політична розправа, як у часи Сталіна!» – зазначив Юрій Сиротюк.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ