Interior Minister of Ukraine Arsen Avakov
Речник Авакова опублікував відео зустрічі Саакашвілі з російським бізнесменом

Суперечка між міністром МВС Арсеном Аваковим та головою Одещини Міхеїлом Саакашвілі набирає обертів. Після вчорашньої сварки в Адміністрації Президента директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко оприлюднив на своїй сторінці в Facebook відеозапис нібито зустрічі голови очільника Одеської ОДА  з російським бізнесменом, власником «Уралхіму» Дмітрієм Мазепіним.

«Це, до речі, і є та сама зустріч і переговори в Одесі глави тамтешньої ОДА та російського хімічного олігарха власника «Уралхіму» з промовистим прізвищем Мазепін, який неодноразово висловлював інтерес щодо участі в приватизації ОПЗ. Дивно, чому питання про цю зустріч так рознервувало Міхеїла Ніколозовича вчора на Раді реформ? І чому він говорив, що не знає, з ким розмовляв», – написав Шевченко. Пізніше речник заявив журналістам, що саме згадка про цю зустріч призвела до конфлікту між Саакашвілі і главою МВС Арсеном Аваковим на засіданні Національної ради реформ 14 грудня, хоча це відео є в розпорядженні преси вже мінімум тиждень.

Саме відео з’явилося на каналі в YouTube 7 грудня. Цікаво, крім цього відео на каналі немає жодного іншого контенту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу. У свою чергу, глава Одещини зажадав, аби Адміністрація Президента України оприлюднила відеозапис суперечки.

Читайте: Подробиці скандалу: Аваков з Яценюком хочуть випхати з країни «гастролера» Саакашвілі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ