Олег Тягнибок та Арсен Аваков
Олег Тягнибок та Арсен Аваков

Печерський райсуд Києва втретє переніс розгляду справи за позовом лідера «Свободи» Олега Тягнибока до очільника Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова про захист честі, гідності і ділової репутації. Суддя відклала розгляд справи, аби захист Авакова зміг ознайомитися з матеріалами. У «Свободі» з цього приводу заявили, що сторона захисту зловживає процесуальними правами з метою зумисного затягуванням процесу, передає прес-служба політсили.

У партії повідомили, що вимагають, аби Аваков спростував брехливу інформацію та публічно вибачився за наклеп, який звів на партію та Тягнибока після подій 31 серпня.

«Уже третє засідання у справі Олега Тягнибока проти Арсена Авакова й уже втретє до розгляду матеріалів так і не дійшли. Першого разу до суду не з’явилися представники відповідача, другого – суддя Т. Остапчук, яка розглядає справу, перебувала у відрядженні. Нині (16 грудня – ред.) представники Авакова все ж таки з’явилася на засідання, однак попросили відкласти розгляд, аби вони могли ознайомитися з матеріалами справи. І це попри те, що вони мають копії нашої заяви, яка була подана ще 8 вересня, а суть справи є загальновідомою. Їхні дії є зловживанням процесуальними правами з метою зумисного затягуванням процесу», – голова Юрслужби партії Олег Бондарчук.

Наступне засідання призначено на 12:00 30 грудня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні засідання суду Бондарчук заявив, що оцінює перспективу процесу оптимістично і переконаний, що суд займе об’єктивну правову позицію, а міністр спростує недостовірну інформацію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ