Дитячий конкурс краси
Концепція конкурсу загрожує їх фізичному, розумовому, моральному розвитку

Відтепер конкурси краси для дітей у Бельгії – поза законом. Про це оголосив заступник прем’єр-міністра, міністр праці країни Кріс Петерс, пише interfax.

Він пояснив, що участь у виборах міні-міс та міні-містера краси належить до законодавства про дитячу працю. Тобто вона заборонена – наголосив віце-прем’єр.

Згідно з висновком інспекції з праці, концепція конкурсу краси для дітей загрожує їх фізичному, розумовому, моральному та соціальному розвитку. На думку Петерса, такі конкурси неприпустимі.

Зауважимо, що перший в Бельгії конкурс краси для дітей мали провести 21 липня в курортному місті Де-Панне.

Нагадаємо, що у 2013 року у Франції ухвалили законопроект, згідно з яким заборонено проводити конкурси краси для дітей молодше 16 років. Порушникам закону загрожує до двох років позбавлення волі, а також штраф у 30 тис. євро.

Зазначимо, що дитячі конкурси краси почали проводити з 1960 року. Такі заходи закріпилися в суспільстві, хоча і викликають чимало негативних відгуків.

За деякими даними, щорічно в світі проводиться до 3 тисяч подібних заходів, де беруть участь маленькі красуні від 4 років. Але звання «міні-міс» викликає далеко не однозначні думки в сучасному суспільстві.

Читайте: У Китаї актрисі провели тест на справжність краси

БЕЗ КОМЕНТАРІВ