Криптовалюта
E-Dinar Coin вирізняє особливий принцип розподілу грошей

На ринку вже з’явилася валюта майбутнього – E-Dinar (EDC).  Її назвали на честь давньої монети Римської імперії, яка, за легендами, стане світовою валютою та «божественним мірилом праведності», передає e-dinarcoin.com.

E-Dinar Coin вирізняє особливий принцип розподілу грошей: він передбачає, що додаткові монети дістаються не тим, хто виконує певні дії, а тим, у кого вже є EDC на рахунку. Таким чином, е-динари стануть відмінним джерелом доходу для їхніх власників.

Щоб уникнути нерівномірного розподілу коштів, будуть доступні й інші способи отримання монет, наприклад 7-рівнева реферальная система.

На відміну від інших відомих електронних грошових систем, E-Dinar Coin здатна реально забезпечити всіх жителів Землі грошима для взаємних розрахунків – запевняють її засновники.

Як і решта криптовалют, E-Dinar Coin створюють за допомогою технології блокчейн – децентралізованої системи відкритої бухгалтерії, що стає дедалі популярнішою. Блокчейн виключає можливість втручання банків і держустанов у процес виробництва криптовалюти. Тому його вважають найбільш прогресивною системою фінансових розрахунків.

Протягом 33 років планується випустити 999 трлн. EDC. Фахівці вважають, що це покриє потребу людства в грошових коштах.

Перша емісія становитиме 2,5 млрд. одиниць. Цей обсяг буде належати 180 тис. власників із Європи, Китаю, Індії, Африки, Латинської Америки та США.

Поки ж криптовалюта не стала вирішальною на світовому ринку, її вартість можна буде змінювати в доларах. 1 EDC може бути еквівалентний 1000 доларів.

Читайте: Через Brexit рекордно здорожчала віртуальна валюта біткойн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ