Сергій Одарич
Сергій Одарич програв у другому турі виборів Анатолію Бондаренку

Кандидат від «Партії вільних демократів», чинний мер Черкас Сергій Одарич констатував свою поразку в ході другого туру виборів голови в протистоянні з представником партії «Батьківщина» Анатолієм Бондаренком. Про це Одарич написав у своєму Facebook.

«Сподіваюся, що попередній підрахунок голосів штабу Бондаренко збігається з нашим, і тяганини у встановленні результатів не буде. Повні результати ППГ: взяли участь 60 256, недійсних бюлетенів – 3 109, Бондаренко – 29 594 голоси, Одарич – 27 553 голоси», – написав він.

Водночас, як повідомляє прес-служба Черкаської «Батьківщини», згідно з паралельним підрахунком голосів виборчого штабу кандидата Бондаренка з 119 виборчих дільниць, перемагає представник цієї політсили. За їх даними, Бондаренко набрав 28 341 голос, Одарич – 26 207 голосів.

Зазначимо, починаючи з 2006 р. Одарич тричі обирався мером Черкас. З 5 листопада 2006 р. по 24 квітня 2013 р. обіймав посаду мера Черкас. 24 квітня 2013 року депутати Черкаської міської ради за ініціативою представників фракції «Партії регіонів» проголосували за дострокове припинення повноважень Одарича, проте сам він 30 квітня 2013 року оскаржив це рішення в суді. Попередні вибори міського голови Черкас відбулися 25 травня 2014 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Івано-Франківську, згідно з протоколами з дільничних виборчих комісій, перемогу на виборах міського голови здобув представник ВО «Свобода» Руслан Марцинків. У другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. Тим часом у Львові  міським головою залишається чинний мер Андрій Садовий.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ