1
У терміналі D аеропорту «Бориспіль» на пасажирку впала гранітна плита

Уранці 2 серпня в терміналі D аеропорту «Бориспіль» на пасажирку рейсу МАУ PS353 впала гранітна плита під час спуску для посадки в автобус. Про це повідомляє avianews.com з посиланням на інформоване джерело.

За словами співрозмовника, інцидент стався поруч із виходом на посадку D6.

23«Пасажирці надали медичну допомогу, відсторонили від польоту з подальшою госпіталізацією. Оформлено акт затримки з вини аеропорту», – повідомило джерело.

Згодом підприємство випустило офіційний прес-реліз, в якому визнало факт інциденту.

У повідомленні йдеться, що на прохання пасажира аеропорт оплатив обстеження в Інституті нейрохірургії в Києві, яке показало, що життю та здоров’ю жінки нічого не загрожує. Після цього постраждалу безкоштовно поселили в готель аеропорту для очікування наступного рейсу.

4Аеропорт припинив використання автобусних виходів на посадку, а також створив комісію з розслідування. Після обстеження стану сходів аеропорт частково замінив і закріпив сходинки.

Для отримання роз’яснень з приводу інциденту підприємство має намір звернутися в компанію Japan Airport Consultants Inc, яка виступала інженер-консультантом під час будівництва терміналу.

Нагадаємо, днями аеропорт «Бориспіль» повідомив про підвищення рівня комфорту в терміналі D, в якому стався інцидент, шляхом перепланування площ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ