berezenko
За словами Березенка, в Адміністрації Президента усвідомлювали, що Саакашвілі рано чи пізно залишить посаду

Нового голову Одеської облдержадміністрації можуть обрати за конкурсом або перевести з іншої області. У будь-якому разі Одещину має очолити не виходець із цього регіону. Цю заяву зробив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко, передає Інтерфакс-Україна.

«Я вважаю, що очолити обладміністрацію в Одесі має не місцевий. Мені хтось сказав, що в момент призначення очільником області потрібно знати, що вже загорівся гніт – все залежить від тебе, який він завдовжки – будеш ти (на посаді, – ред.) рік-два або три місяці», – сказав він.

Березенко вважає, що новий голова обладміністрації не повинен бути ані противником, ані прихильником мера: «Треба шукати людину самодостатню, яка приїхала би і розуміла, навіщо це робить… амбіційну, можливо, когось нового, але незалежну людину, фінансово зокрема. Тому що спокусу Одесою, думаю, дуже складно подолати».

За словами нардепа, в разі проведення конкурсу, який може тривати два-три місяці, Одеська область залишиться без голови обладміністрації на тривалий час, і це стане серйозним ударом по системі влади в Україні.

Він додав, що в Адміністрації Президента усвідомлювали, що голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі ухвалить рішення піти у відставку, але не було розуміння, коли це станеться.

Нагадаємо, 7 листопада Саакашвілі заявив про те, що залишає посаду голови Одеської ОДА через те, що втомився від постійного обману та корупції, зокрема, з боку влади в Києві.

9 листопада Кабінет Міністрів погодив це звільнення, а Президент підписав відповідний указ. Також він звільнив Саакашвілі з посади свого позаштатного радника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ