Москаль
ЗМІ повідомляли, що Москаль написав заяву про відставку з посади голови Закарпатської ОДА

Депутат від «Блоку Порошенка» Валерій Пацкан закликав главу Закарпатської ОДА Геннадія Москаля «прибрати емоції і йти далі». Про це він заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради, передає канал 112.

При цьому Пацкан зазначив, що конфлікту з Москалем не мав. «Зі ЗМІ знаю, що Москаль подав у відставку, але конфліктів у нас не було. У нас була спільна відповідальність за виборчий процес. Моє завдання було забезпечити нормальну роботу штабів. Він йшов у нас першим номером за списком», – сказав Пацкан.

«Я вважаю, що це більш емоційне рішення, треба сісти розставити крапки над «і», дійсно, викликати тих, хто не відпрацював, хто повівся неправильно в кампанії, зокрема, це були силовики, я підкреслюю це, тому що мітинг протесту, який відбувся перед Закарпатською ОДА, не був проти Москаля і не проти політичної партії «Солідарність», а був проти того тотального підкупу, який відбувся зараз у Закарпатській області», – сказав він.

«Треба трошки прибрати емоції, подивитися тих, хто винен, отримати з цього наслідки і йти далі працювати. Це не на користь ні Пацкану, ні Москалю, я однозначно пояснюю, і якщо Геннадій Геннадійович захоче попити чаю, охоче запрошую, я думаю, що всі точки будуть розставлені», – зазначив Пацкан.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Москаль написав заяву про відставку з посади голови Закарпатської облдержадміністрації. Однією з можливих причин вказувався конфлікт з головою виборчого штабу БПП Валерієм Пацканом. Сам Москаль перервав свою відпустку і на цьому тижні перебуває в Києві, за словами людей з його оточення. Водночас, заяву Москаля про відставку нібито задоволено не було.

Москаля було призначено 15 липня 2015 року після стрілянини в Мукачевому. До призначення він очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію.

Додамо, що у жовтні президент Порошенко продовжив Москалю термін перебування на державній службі до 7 червня 2019 року. «Ні про вихід на пенсію, ні про переведення на іншу роботу не може бути й мови, Геннадій Москаль залишається на теперішній посаді й виконуватиме свої функції як мінімум до завершення повноважень Президента України», – йдеться у підписаному головою держави документі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ