Петро Жук
Петро Жук

Чорний піар та брехня під час другого туру мерських виборів у Львові, які використовує Садовий, – це перегинання палиці, що, швидше за все, обернеться проти нього. Таку думку в коментарі кореспонденту видання Інформаційний Акцент висловив директор Центру інформаційних проблем території НАН України Петро Жук, коментуючи спекулювання команди чинного мера Львова на питанні про призначення у разі перемоги Руслана Кошулинського директором департаменту освіти Львівської міської ради Ірини Фаріон.

«Звідки у команді чинного керманича Львова можуть знати про думки і плани Кошулинського, кого він у разі перемоги і куди призначатиме? Це просто чорний піар», – констатував Петро Жук. За його словами, у Львові є тенденція до об’єднання навколо Кошулинського тих, хто виступає проти Садового: «А ті, хто ще не визначився і все їх ніби влаштовує, дивляться на такі заяви і розуміють, що це насправді брехня. Власне, в теперішній обстановці справді може бути ситуація, коли навіть нейтральна частина населення обернеться проти Садового».

На переконання експерта, до таких дій, а саме наклепу на конкурента, Садовий звертається не вперше: «У Садового, очевидно така концепція, тому що видно, що на піарі можна зробити все, але є певна межа. Він вже цю межу почав переходити, але це ще не дійшло до основної маси населення, люди покищо дивуються. Наступний крок, ще 2-3 таких брехливих гучних повідомлень і будуть вже не дивуватися, а обурюватися».

Жук також констатував, що основним інструментом для підтримки іміджу Садового є його власні медіа, язиком яких він створив собі імідж сильного, потужного мера: «Хоча реальних дій не було. Як медіа-магнат він власне цим і користується, адже без медіа він ніхто, і не виграв би виборів. Тому що власне своїми діями він не може нічого показати львів’янам».

Нагадаємо, що кандидат у мери Львова Руслан Кошулинський закликав свого опонента у другому турі виборів Андрія Садового не вдаватися до чорного піару. Як доказ «чорнухи» він продемонстрував  останній номер газети «Самопоміч», де цілу сторінку присвячено особі Кошулинського. Опонент Садового спростував закиди на свою адресу й запевнив, що про жодні партійні впливи в кадровій політиці у разі його перемоги не йтиметься. Також в інтерв’ю виданню Інформаційний Акцент Кошулинський розповів, що залучення управлінця до роботи у міськраді має бути максимально прозорим та обговореним із профільними фаховими середовищами. Для того, аби не робити з управління містом партійного кооперативу, він пропонуватиме усім фаховим середовищам дати максимально публічну оцінку керівному складу управління містом.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ