Голова фракції ВО «Свобода» Олег Шевчук
Голова фракції «Свободи» у Броварській міськраді Олег Шевчук

22 травня у Броварах скоїли збройний напад на голову фракції партії «Свобода» у міськраді, добровольця «Карпатської Січі» Олега Шевчука. Про це повідомив керівник фракції «Свободи» у Київській міськраді Юрій Сиротюк на своїй сторінці у Фейсбук.

«У Броварах скоєно замах на життя голови фракції ВО «Свобода» Олега Шевчука. Лише завдяки випадковому збігу обставин бандиту не вдалося реалізувати свій намір до кінця», – написав Сиротюк.

Водночас, як повідомили у прес-службі політсили з посиланням на керівника обласної «Свободи» Ігоря Сабія, напередодні увечері Олег Шевчук разом із дружиною та іншими особами перебував в одній з кав’ярень Броварів, де на нього було скоєно напад. Бандит встиг витягнути зброю, однак здійснити постріл йому не вдалося.

«Ці дії ми пов’язуємо із депутатської діяльністю Олега Шевчука та діями фракції «Свобода» у броварській міськраді – місцеві князьки, вочевидь, беручи приклад зі столичної влади, намагаються залякати або фізично ліквідувати всіх неугодних. Припускаю, що до інциденту може бути причетний хтось із керівництва міста, бо наша фракція у міськраді перебуває у жорсткій опозиції до міського керманича Ігоря Сапожка та депутатів, які зрадили своїх виборців і тепер прислуговують йому», – зазначив Сабій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ