У Броварській міськраді
У Броварській міськраді

18 березня на сесію Броварської міськради прибули «свободівці», які вимагали від «тушок»-зрадників скласти депутатські мандати. У результаті секретар міськради Олексій Здоровець спершу намагався вдавати серцевий напад, а згодом, утікаючи від активістів «Свободи», вискочив у вікно з другого поверху. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прес-секретар фракції ВО «Свобода» у Київраді Олександр Аронець.

Активіст розповів, що полювання на броварських «тушок»-зрадників розпочали партійці «Свободи» та попередив, що у Броварах усі наступні сесії міськради відбуватимуться у такому режимі, допоки «тушки» не складуть мандати. Він поінформував, що у Броварах мер-«регіонал» купив кількох депутатів, серед яких секретар міськради Олексій Здоровець та голова земельної комісії Василь Кочубей, яких було обрано від націоналістичної політсили.

«Сьогодні екс-однопартійці зазначених зрадників приїхали на сесію міської ради, аби змусити їх здати мандати. Цих виродків покривали місцеві представники поліції та місцеві «тітушки». Однак вони їм не допомогли. У підсумку Здоровець імітував серцевий напад, після чого вискочив з вікна 2 поверху і чимдуж тікав! Інший зрадник, Кочубей, користуючись нагодою, що всі накинулись на секретаря Здоровця, непомітно видалився із зали та втік», – написав Аронець.

За його словами, «Свобода» дає «тушкам» час, аби ті здали мандати і покаялись перед громадою: «Жодна сесія Броварської міськради не відбудеться, поки вони не покладуть мандати. Жодна «тушка» не залишиться непокараною!».

Тим часом, у прес-службі «Свободи» повідомили, що політвиконком партії своїм рішенням виключив Здоровця та Кочубея із лав об’єднання за порушення дисциплінарного статуту, зокрема голосування за кандидатуру колишнього співробітника КГБ Кузнєцова на посаду керівника справами міськради та колишньої «регіоналки» Виноградової на посаду заступника міського голови.

Фото: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ