У «БРСМ-Нафті» не визнають зв'язку з Даниленком
У «БРСМ-Нафті» не визнають зв’язку з Даниленком

Колишній  заступника Генерального прокурора Анатолій Даниленко не причетний до діяльності компанії «БРСМ-Нафта». Про це в коментарі Радіо Свобода заявив директор Департаменту стратегічного маркетингу компанії Олександр Мельничук.

«Даниленко не може мати ніякого відношення до нашої компанії, оскільки ми проти нього виходили з мітингом», – сказав Мельничук. Представник компанії також заперечив будь-яку діяльність екс-заступника Генпрокурора як таку, що може бути названа незаконною, оскільки компанія може надати всі документи, які засвідчують легальність всіх процедур ввезення чи купівлі нафтопродуктів.

Сам Даниленко заперечив, що причетний до нафтобази на Київщині. За його словами, ні він сам, ні його родина ніколи не мали стосунку до цієї компанії і взагалі до нафтового бізнесу чи заправок.

Нагадаємо, 15 червня Валентин Наливайченко заявив, що вимагає від Генеральної прокуратури дозволу на затримання Анатолія Даниленка у справі щодо незаконної діяльності нафтобази компанії «БРСМ-Нафта» на Київщині. 12 червня голова СБУ вже заявляв про те, що один із колишніх заступників Генпрокурора був фактичним співвласником цієї нафтобази через офшори, але тоді не називав його імені. У зв’язку з цією заявою, як повідомляв його радник Маркіян Лубківський, керівника СБУ викликали на допит до Генпрокуратури.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ