Безвіз
Організатори акції розпочали кампанію #visafree для України та Грузії

Мітинг на підтримку якнайшвидшого рішення Євросоюзу щодо скасування візових вимог для українських та грузинських громадян пройшов у Брюсселі. Захід організували активісти Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, передає Укрінформ.

Акція пройшла в Європейському кварталі бельгійської столиці перед будівлями керівних інституцій ЄС.

Організатори акції розпочали кампанію #visafree для України та Грузії. Вони переконані, що безвізовий режим для України та Грузії повинен бути запроваджений, адже усі технічні критерії вже виконані. Ці країни не становлять жодної загрози для ЄС у проблемі міграційної кризи.

У Форумі громадянського суспільства також зазначили, що Європарламент і Рада ЄС, незважаючи на намір деяких країн-членів перенести це рішення через кризу біженців, не повинні зволікати із скасуванням візових вимог для українців та грузинів.

Нагадаємо, Європарламент та Рада ЄС, на основі позитивних законодавчих пропозицій Єврокомісії, повинні ухвалити рішення про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких ЄС скасовує візові вимоги для короткострокових подорожей Шенгенською зоною.

Рада ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ розгляне це питання на своєму засіданні 10 червня.

Читайте: Україна може отримати безвізовий режим із ЄС на початку осені

БЕЗ КОМЕНТАРІВ