Брюссель
Поліція затримала 32 учасників акцій

У Брюсселі 2 квітня у районі Моленбек зібралися приблизно 400 людей біля місцевої адміністрації на антиісламістський мітинг. Організувало акцію протесту праворадикальне угруповання Generation Identitaire (Покоління ідентичності). Про це пише Le Soir.

Зазначимо, що коли приблизно сотня учасників демонстрації почала рухатися до центру міста. Шлях їм перекрила поліція. Натовп кидав у правоохоронців каміння та сміття.

У результаті сутичок поліцейські затримали 32 учасників акцій, двох з яких заарештували, а одна людина отримала ушкодження.

Нагадаємо, голова комуни Моленбек заборонила демонстрації через побоювання, що вони можуть спричинити сутички.

Саме в районі Моленбек мешкав терорист Салах Абдеслам, один із організаторів вибухів у Парижі. До того ж, у цій комуні жили терористи, які були причетні до терактів у Брюсселі.

Як відомо, кількість потерпілих під час терактів в аеропорту і метро Брюсселя сягнула 316 осіб. 121 людина і досі перебуває в лікарні, з них 63 – у відділенні інтенсивної терапії. Постраждалі розподілені по 48 бельгійських та двох французьких лікарнях.

Також вдалося встановити особу двох із чотирьох пацієнтів, які перебувають у комі та імена яких упродовж двох днів були невідомі.  

Нагадаємо, 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала їх терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник.

Після подвійного теракту в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях «Маальбек» та «Шуман».

Читайте: У Парижі затримано підозрюваного в організації брюссельських терактів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ