Київрада
Люди зможуть використовувати його для громадських слухань, обговорень спільних проектів

Перший поверх будівлі Київської адміністрації реформують у публічний простір і зроблять максимально зручним для відвідувачів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

11 березня Київрада та ГО «Агенти змін» підписали меморандум про співпрацю щодо реформування публічного простору в будівлі КМДА.

Зазначається, що люди зможуть використовувати його для  громадських слухань, обговорень спільних проектів, зустрічей, виставок, будь чого, а не тільки для вимушених побачень із бюрократами

Передбачається, що «Агенти змін» безкоштовно проведуть незалежне дослідження, щоб з’ясувати всі аспекти досвіду відвідувачів будівлі муніципалітету та побажання громади міста щодо майбутнього публічного простору. Воно триватиме упродовж 3 місяців.

Окрім того, команда організує обговорення з експертами та громадянами міста у форматі опитувань, або відкритих слухань та проведе голосування за окремі пропозиції.

На основі отриманих даних і буде розроблено технічне завдання на розробку інтер’єру першого поверху Київради. Також до цього процесу планують долучити іноземних фахівців та Департамент містобудування та архітектури.

Читайте: Власники кав’ярні в Будинку профспілок наражають відвідувачів на небезпеку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ