Порошенко
Петро Порошенко

В «чорній бухгалтерії» Партії регіонів можуть бути люди з президентської команди. Про це заявив голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв, передає Українська правда.

«Я маю інформацію, що там є дуже серйозні прізвища діючих політиків, зокрема, з президентської команди. Тому я впевнений, що ми матимемо багато проблем з цим розслідуванням, і тому нам треба серйозно і ретельно, як парламентському комітету контролювати, щоби воно не загубилося», – сказав Соболєв.

«Мені точно нічого не передавали (документи з чорної бухгалтерії, – ред.). Я бачив документи, які оприлюднив Сергій Лещенко, а щодо документів, які передавав Віктор Трепак, я спеціально не просив мене інформувати, бо це втручання в слідство. Але деяку інформацію, хто там ще є, я отримав. Не буду розголошувати», – зазначив Соболєв.

На запитання, звідки він отримав інформацію, нардеп зазначив: «Я отримав їх від посадових осіб не Антикорупційного бюро. Від посадових осіб, які, я так розумію, мали доступ до цих документів, зокрема, коли працювали в Партії Регіонів».

Також голова комітету зазначив, що через місяць планує запросити на спеціальне засідання комітету Віктора Трепака та голову НАБУ Артема Ситника.

«Я думаю, що доречно через місяць скликати відповідне засідання, туди ми закличемо і Віктора Трепака, і Артема Ситника, можливо, і фігурантів», – зауважив Соболєв. Він також зазначив, що Антикорупційне бюро почало ідентифікацію підписів «чорної бухгалтерії».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ