Українсько-американські навчання у Чорному морі
Українсько-американські навчання у Чорному морі

Спільні українсько-американські морські навчання почалися у нейтральних водах Чорного моря, повідомляє 5 канал.

Від України у маневрах бере участь фрегат «Гетьман Сагайдачний», а від США – мінононосець «Росс». Військові вчитимуться маневрувати, транспортувати пасажирів та реагувати на уявного противника в повітрі. Триватимуть морські навчання два дні

Таким чином, кажуть у НАТО, військово-політичний блок підтверджує свій курс на морську безпеку та стабільність в регіоні.

Нагадаємо, американський ракетний есмінець «Росс» увійшов у води Чорного моря 23 травня. Вже 30 російські інформаційні агенції повідомили, що екіпаж американського військового судна нібито вів себе провокаційно і ходив уздовж самої лінії територіальних вод Російської Федерації, тому літаки Су-24 змусили військовий корабель США відійти в нейтральні води в східній частині Чорного моря. Згодом у Пентагоні цю інформацію спростували, пояснивши, що екіпаж есмінця «Росс» спостерігав звичайний політ Су-24 і не вступав з ним у взаємодію, причому обидва перебували в міжнародних водах. «Росс» продовжив свою місію після того, як літак повернувся на базу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ