11
Студенти вивчатимуть курси Гарвардського та Стенфордського університетів

Українська платформа масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних університетах країни. Про це повідомив один із співзасновників масових онлайн-курсів Іван Примаченко у Facebook.

За його словами, формат змішаного навчання передбачає інтеграцію онлайн-курсів провідних викладачів країни та світу в традиційний навчальний процес.

У рамках пілотного проекту замість звичних лекцій та проміжного контролю студенти дивитимуться відеолекції та виконуватимуть завдання, розміщені на платформі. В університетах викладачі зможуть приділити більше часу індивідуальній роботі зі студентами, а також забезпечать надійний фінальний контроль знань.

Проект упроваджуватимуть у чотирьох ВНЗ: КПІ, Українському католицькому університеті, Львівському політеху та Львівському національному університеті імені Франка.

У рамках пілотного проекту студенти вивчатимуть Гарвардський курс основ програмування CS50, курс Стенфордського університету «Як створити стартап», а також курси найкращих викладачів провідних українських ВНЗ: «Алгоритми і структури даних», «Філософія для непрофільних факультетів», «Підприємництво й Основи Web UI розробки».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ