epa02700147 Georgia's President Mikheil Saakashvili (L) and his wife Sandra Roelofs attend an Orthodox Easter service at Holy Trinity Cathedral in Tbilisi, Georgia early 24 April 2011. Orthodox Christian believers mark the Holy Week of Easter in celebration of the crucifixion and resurrection of Jesus Christ. The Greek Orthodox world celebrates Easter Day according to the old Julian calendar. EPA/IRAKLI GEDENIDZE
Нерухомість оформлена на дружину екс-голови Одещини – Сандру Елізабет Рулофс

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі задекларував квартиру та будинок дружини в Нідерландах. Про це свідчать дані його декларації перед звільненням, яка охоплює період з 1 січня по 10 листопада 2016 року, передають Українські новини.

Згідно з документом, Саакашвілі володіє в Грузії земельними ділянками площею 6 820 кв. м і 500 кв. м, а також житловим будинком на 97 кв. м.

Також екс-глава Одеської обладміністрації задекларував наручний годинник Rolex Deepse stainless steel і Hublot classic fusion, а також велосипед Brompton.

В Одесі він користувався кімнатою 54 кв. м, власником якої є третя особа.

У звітному році губернатор отримав 90 670 гривень зарплати і подарунок у негрошовій формі від Фрібурзького університету.

На рахунку в банку Societe Generalе Саакашвілі зберігає 23 тис. євро.

Дружина Саакашвілі Сандра Елізабет Рулофс задекларувала квартиру площею 280 кв. м у Грузії, квартиру в Нідерландах на 102 кв. м, права на яку були придбані 15 січня 2016 року, і будинок в Нідерландах площею 75 кв. м, права на який були придбані 5 травня 2016 року, 8 тис. євро в банку і 2 подарунки в негрошовій формі.

Також в декларації Саакашвілі вказав 40 тисяч євро на рахунку в банку ING, які належать синові Ніколозу.

Наадаємо, днями екс-голова Одещини заявив, що президент Петро Порошенко доручив нардепам Ігорю Кононенку та Олександру Грановському позбавити його через суд українського громадянства.

Заявляючи про свою відставку, Саакашвілі звинуватив Президента України в тому, що він віддав Одесу олігархічним кланам.

Ще тиждень тому він говорив, що взагалі не допускає ситуації, що українська влада може видати його Грузії. «Я кращої думки про президента Порошенка», – зазначав тоді політик.

Як відомо, в правоохоронних органах Грузії раніше попереджали, що Саакашвілі одразу заарештують, якщо він повернеться в країну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ