57c23454ef3e180f865d9474caf0e4328d2495f5 2
Українців попросили не турбуватися, якщо поліцейські або охоронні обмеження створюватимуть деякі незручності

Міністерство внутрішніх справ розглядає можливість встановлення металодетекторів на площах міст під час святкування Дня Незалежності в Україні. Про це заявив голова МВС Арсен Аваков, передає УНІАН.

Він зазначив, що поліція посилить заходи безпеки під час святкування в Україні Дня Незалежності з метою недопущення провокацій.

«Питання полягає в тому, що це ваша безпека. Це важливо. Тому краще в якийсь момент часу відчути ці обмеження для того, щоби почуватися впевнено в цілому. Найімовірніше, в порядок речей на масових заходох увійдуть рамки з металошукачами, щоби всі, хто заходив, були впевнені, що там не буде якихось провокацій», – сказав Аваков.

Він також звернувся до українців з проханням не турбуватися, якщо поліцейські або охоронні обмеження створюватимуть деякі незручності.

Тим часом вже з 22 серпня всі підрозділи Національної поліції та Національної гвардії будуть переведені на цілодобовий посилений варіант несення служби.

За словами радника міністра внутрішніх справ України Зоряна Шкіряка, таке рішення ухвалили, щоби запобігти напередодні і під час святкування 25-ї річниці Незалежності України можливим спробам провокацій з боку антидержавних сил, підготовлених російськими спецслужбами, з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Зокрема, у Києві охорону громадського порядку здійснюватимуть 5 тисяч поліцейських, спецпризначенців та бійців Нацгвардії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ