Андрій Іллєнко , ВРУ

Поправки до закону про люстрацію не внесли, бо в парламенті немає бажання та політичної волі, щоб ухвалювати ці рішення. Таку думку кореспонденту видання Інформаційний Акцент висловив нардеп від партії «Свобода» Андрій Іллєнко.

За його словами, нині в країні відбувається спроба здійснити повзучий переворот.

«Ми бачимо, що відбувається, на прикладі Конституційного Суду, який за поданням депутатів, переважно від «Опоблоку», намагається взагалі скасувати закон про люстрацію. Також парламент не ухвалює рішення щодо поправок до цього закону. Вважаю, що це показує небажання депутатів дійсно займатися питанням люстрації», – наголосив він.

На думку депутата від «Свободи», люстрація в Україні фактично провалилася: «Я розумію, що цей закон недосконалий, але якщо ухвалять рішення взагалі скасувати люстрацію – це буде перемогою сил реваншу, що негативно сприйме українське суспільство. Звичайно, ми маємо робити закон про люстрацію більш дієвим та жорсткішим».

Іллєнко додав, що сумнівається в тому, що поправки до закону про люстрацію внесуть цього тижня: «Політичні сили, представлені в парламенті, в більшості своїй не хочуть ухвалювати ці поправки. Також усі розуміють, що завтра футбол, і вийде так, що осіб 50-60 мінімум поїде на футбол у Францію, і просто нікому буде голосувати за ці поправки».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ