Військові США не тренують бійців «Правого сектора»
Військові США не тренують бійців «Правого сектора»

Сполучені Штати не тренують бійців «Правого сектора». Про це заявив представник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає РБК-Україна.

«США не навчають нікого з членів «Правого сектора». І ми, як і раніше, розраховуємо на співпрацю з Україною, щоби відібрати найкращих кандидатів, яких тренуватимуть військові США», – сказав Кірбі.

Коментуючи події в Мукачевому, представник Держдепу зазначив: «Таке насильство абсолютно неприйнятне. І ми сподіваємося, що всі українці, незалежно від їхніх поглядів або належності до певної організації, будуть поважати закон і порядок. Крім того, ми очікуємо, що всі непорозуміння будуть розв’язувати мирним і законним шляхом. І тут немає місця для самосуду або пред’явлення вимог під дулом пістолета». Він також наголосив: українська влада має у стислі терміни врегулювати цей конфлікт.

Як передавав Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектора». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБОУ, засідання якого відбулося 13 липня.

Причиною збройного зіткнення між «Правим сектором» та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Нагадаємо, 14 липня правоохоронці розпочали операцію із затримання, оскільки увімкнений телефон видав схованку бійців «Правого сектора» в лісі.

Читайте: Рада сформувала спецгрупу для розслідування подій у Мукачевому

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ