«ДемАльянс»
«ДемАльянс»

Представники об’єднання «Самопоміч» у територіальній виборчій комісії Дніпропетровська об’єдналися з «Опозиційним блоком» та «Блоком Петра Порошенка», щоб блокувати участь у виборах партій «ДемАльянс» та «Відродження», а також не допустити до виборчого процесу спостерігачів від Громадянської мережі «Опора». Про це повідомляє сайт Вголос.

Посилаючись на «РБК-Україна», там повідомили, що вчора, 7 жовтня, члени Дніпропетровської міської територіальної виборчої комісії від «Самопомочі» разом із представниками «Опозиційного блоку» та «БПП» свідомо не з’явилися на засідання ТВК, незважаючи на наявність рішення суду й листа виконавчої служби, що зобов’язували комісію повторно розглянути документи «ДемАльянсу» та «Відродження».

Окрім цього, 8 жовтня на засіданні комісії представники «Самопомочі» синхронно з «Опозиційним блоком» повторно проголосували за відмову в реєстрації представникам «ДемАльянсу», попри постанову суду.

Зазначимо, що Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконною постанову міської виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів до міської ради від «ДемАльянсу» та «Відродження».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ