Андрій Садовий
Андрій Садовий

Депутати від партій «Опозиційний блок», «Громадська сила» та «Самопоміч» намагалися зірвати першу сесію Дніпропетровської міськради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив представник партії «Укроп», новообраний міський голова Дніпропетровська Борис Філатов.

Новий керманич Дніпропетровська отримав від голови ТВК посвідчення міського голови та розпочав виконувати свої обов’язки. Однак, як він написав, представники зазначених політсил намагалися зірвати засідання ради.

«За спробу узурпації влади, фактичне створення коаліції з реваншистами фракція «Самопомочі» має бути розпущена. Закликаю політраду «Самопомочі» і особисто громадянина Садового негайно вжити всі необхідні заходи», – зазначив Філатов.

Своєю чергою, голова партії «Укроп» Геннадій Корбан, звертаючись до Садового, написав на своїй сторінці у Facebook, що назріває критичний перелом в українській політиці. За словами головного «укропівця», під час першого засідання новообраних депутатів Дніпропетровської міськради керманич місцевої «Самопомочі» Артем Хмільников у компанії з депутатами від «Опоблоку» намагалися зірвати сесію для створення більшості із «Самопомочі» та «Опоблоку».

«Донині партія «Укроп» послідовно підтримувала вашого кандидата в Кривому Розі у боротьбі проти «Опоблоку». Ми ініціювали мітинг, забезпечували його матеріально-технічними засобами і були готові стояти до останнього. Але ваші представники в Дніпропетровській області не виявляли ніяких ознак політичної боротьби, і взагалі – здалися на милість колишнім «регіоналам», – написав Корбан, звертаючись до Садового.

Він також закликав Садового провести чистки у дніпропетровському осередку «Самопомочі».

Інформаційний Акцент

  • Харис

    Ложь! Самопомощь запретила Филатову начинать работу на посту мэра Днепропетровска, не имея на то никаких документов от Верховной Рады. Ведь Филатов неп может ни открыть сессию, ни подписать документы. Более того, Филатов не захотел обсудить ситуацию с представителями партий. И еще, Самопомощь до этой выходки Филатова поддерживала последнего.