Перші ескізи музею вже готові
Перші ескізи музею вже готові

Перший в Україні музей АТО створять у Дніпропетровську. Експозиція, присвячена драматичним подіям на сході країни, розміститься у двох залах Історичного музею, а її загальна площа складе 500 кв. м., пише Сегодня.

Крім того, частина виставки буде розташована під відкритим небом, поряд з будівлею музею: тут відвідувачі зможуть побачити окопи, бліндажі та військову техніку. Цю ділянку планується відгородити від вулиці символічною квітковою огорожею. Відкриття музею АТО заплановано на кінець року.

Героями музею, як очікується, стануть бійці, медики, волонтери та інші учасники цих трагічних подій.

Розробкою проекту першого в країні музею АТО, ескізи експозицій якого з’явилися вже зараз, займається низка істориків, музейних співробітників, художників і дизайнерів не лише з Дніпропетровська, але й з інших міст України.

Організатори запрошують приєднатися до створення експозиції всіх небайдужих дніпропетровців. У музеї будуть раді будь-яким артефактам із зони бойових дій, також тут із задоволенням приймуть особисті речі бійців.

Приносити експонати для майбутнього музею можна в Центр допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА, який розташовується за адресою: проспект Олександра Поля, 1, на першому поверсі будівлі.

Усю необхідну інформацію городяни можуть дізнатися за телефоном: 742-86-62.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ