Андрій Лисенко
Андрій Лисенко

На тимчасово окупованих територіях Донбасу все більше бойовиків залишають незаконні збройні формування через брак фінансування. Попри це, близькі до керівництва Кремля російські бізнесмени продовжують примножувати свої статки та наживатися на війні. Про це заявив речник АП з питань АТО Андрій Лисенко, передає Українська правда.

«У Горлівці переважна більшість місцевих бойовиків уже  розглядають можливості виходу (з лав терористів) через відсутність будь-якої матеріальної винагороди за останні три місяці, принизливе ставлення з боку російських військових і так званих «відпускників», – зазначив він, посилаючись на дані розвідки. «Усе це робить дедалі складнішим для Кремля використовувати місцеве населення для своїх цілей і примушує переправляти більше сил із самої Росії», – додав Лисенко.

Речник АП також розповів, що на війні продовжують заробляти російські бізнесмени, які близькі до керівництва РФ: «За даними розвідки, до так званої ДНР тепер заїжджають вантажі російської компанії «Ойл Інвест», яка займається продажем паливно-мастильних матеріалів».

За словами Лисенка, окрім шахрайських схем з Росією ватажки бандформувань займаються здирництвом: «Щоб продовжувати працювати, фермери окупованих території Донецької області вимушені віддавати 1000 гривень за кожен гектар своєї землі».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ