Звинувачення у держзраді
У «ДНР» триває «зачистка» самопроголошеного «військового керівництва» бойовиків

У Донецьку та інших окупованих російсько-терористичними військами містах Донецької області відбувається «зачистка» самопроголошеного «військового керівництва» бойовиків. Таке «розпорядження» видав особисто Олександр Захарченко, повідомив один з терористів. Відеозапис його заяви з’явився 31 травня 2015 року в мережі YouTube.

«У нас відбуваються повномасштабні арешти. В республіканській гвардії заарештували усе вище керівництво: Ваню Руського – командувача «гвардією», та його заступника. Ми спостерігаємо конкретну зачистку усіх патріотичних сил, які здатні керувати й захищати…», – наводить його слова Informator.lg.ua. Він підкреслив, що до влади повертаються люди, які були у керівництві до загарбання проросійськими силами окремих територій Донецької області.

До слова, 6 травня у Донецьку було оголошено військову тривогу. Бойовики Захарченко вели «зачистку» міста від російських «казаків». По усім «підрозділам» пройшла команда роззброїти всіх «казаків», затримати їх, після чого помістити до камер «СІЗО». Справа дійшла до того, що бойовики штурмували готель «Прага», у якому забарикадувалися «казаки». Перекривалися проспекти Богдана Хмельницького та Панфілова. На дорогах, що ведуть до готелю, були помічені танк та САУ. На дахах довколишніх будинків було облаштовано позиції снайперів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ