У Донецьку гірники заблоковані в шахті
У Донецьку гірники заблоковані в шахті

У результаті обстрілу Донецька знеструмлена шахта імені Скочинського, під землею залишилися 375 шахтарів. Про це заявив представник «міноборони ДНР» Едуард Басурін, передає Кореспондент.

«Є влучання в шахту Скочинського, відключена підстанція. Під землею перебувають 375 шахтарів, зараз їх намагаються вивести на поверхню», – сказав Басурін. За його словами, також снаряд влучив у шахту Абакумова, однак у ній на той момент гірників не було. Водночас у соціальних мережах донеччани також повідомляють про знеструмлення шахти імені Засядька. В результаті чого під землею заблоковано понад 300 гірників. На місце поїхали гірничорятувальники піднімати шахтарів.

Нагадаємо, в районі Мар’їнки тривають бої. У штабі АТО кажуть, що контролюють ситуацію. Волонтери повідомляють, що військові частково залишили позиції в Мар’їнці. Сепаратисти в соцмережах інформують, що взяли місто та встановили свій прапор. Водночас у керівництві «ДНР» заявляють, що не ведуть наступ, а військові частини самі залишають населений пункт. Пізніше сепаратисти повідомили про обстріл деяких районів Донецька, а також бої біля Горлівки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ