У Донецьку ширяться чутки, що сьогодні почнуться масштабні бойові дії

АТО
Російські окупанти поширюють чутки, що сьогодні ЗСУ штурмуватимуть Донецьк

Російські терористи залякують мешканців відновленням бойових дій, озброєні банди терористів «ДНР» приведені в повну бойову готовність, передає донецький сайт 62.ua.

Разом із цим ще напередодні російські окупанти в Донецьку та Горлівці збільшили тривалість комендантської години. Відтепер заборона на вільне пересування для мешканців окупованих Донецька та Горлівки розпочинається з 21:00. Раніше терористи забороняли городянам пересуватися вулицями міст із 23:00. Під час комендантської години не працюють кафе, заправки, магазини, а пійманих «порушників» окупанти затримують щонайменше до ранку.

У повідомленні йдеться, що терористичні «міністерство державної безпеки» та «міністерство оборони» інформацію підтверджують, але жодної офіційної заяви для населення не роблять. Російські бойовики обґрунтовують посилення каральних заходів можливим наступом з української сторони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявляє, що різке збільшення бойовиками кількості обстрілів можна вважати, фактично, бойовими діями. «Протягом доби нашої роботи в зоні АТО ворог обстріляв українські позиції 153 рази», – зазначив він.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ