АТО
Російські окупанти поширюють чутки, що сьогодні ЗСУ штурмуватимуть Донецьк

Російські терористи залякують мешканців відновленням бойових дій, озброєні банди терористів «ДНР» приведені в повну бойову готовність, передає донецький сайт 62.ua.

Разом із цим ще напередодні російські окупанти в Донецьку та Горлівці збільшили тривалість комендантської години. Відтепер заборона на вільне пересування для мешканців окупованих Донецька та Горлівки розпочинається з 21:00. Раніше терористи забороняли городянам пересуватися вулицями міст із 23:00. Під час комендантської години не працюють кафе, заправки, магазини, а пійманих «порушників» окупанти затримують щонайменше до ранку.

У повідомленні йдеться, що терористичні «міністерство державної безпеки» та «міністерство оборони» інформацію підтверджують, але жодної офіційної заяви для населення не роблять. Російські бойовики обґрунтовують посилення каральних заходів можливим наступом з української сторони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявляє, що різке збільшення бойовиками кількості обстрілів можна вважати, фактично, бойовими діями. «Протягом доби нашої роботи в зоні АТО ворог обстріляв українські позиції 153 рази», – зазначив він.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ