591652_20160804151530
Дітей у віці 15 років бойовики набирають у збройні групи для участі в активних бойових діях

У самопроголошеній «Донецькій народній республіці» створюють табори для навчання дітей поводженню зі зброєю та збору розвідувальної інформації. Про це йдеться в стенограмі виступу делегації України на відкритих дебатах Ради Безпеки ООН, передають Українські новини.

«Є також надзвичайно тривожні повідомлення про створення таборів, де дітей навчають поводитися зі зброєю, використовують дітей для збору розвідувальної інформації та комплектування контрольно-пропускних пунктів», – йдеться в стенограмі.

Українська делегація зазначила, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ кілька разів повідомляла про те, що бойовики не дозволяють молодим людям залишити підконтрольні території та вербують їх у свої лави.

За інформацією делегації, дітей у віці 15 років бойовики набирають у збройні групи для участі в активних бойових діях, включаючи розвідку, а також диверсійні групи, що діють на контрольованій урядом території.

Раніше Державний департамент США щодо ситуації з торгівлею людьми у світі повідомив про те, що бойовики російсько-терористичних формувань вербують неповнолітніх жителів окупованих територій, використовують їх як інформаторів, а також в якості «живого щита».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями Верховний комісар ООН з прав людини заявив, що за останні два місяці істотно зросла кількість жертв серед цивільного населення внаслідок бойових дій на Донбасі. У цілому, за час конфлікту загинули 9 553 особи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ